1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Студенти та викладачі ФКІТ відвідали Новосільський сиротинець

Студенти та викладачі ФКІТ відвідали Новосільський сиротинець

Кожен з нас хоч раз в житті задумувався про те, що чогось не вистачає. Але ж ми маємо дах над головою, впевненість в наступному дні і найголовніше любов та підтримку наших рідних. Так, держава може забезпечити житлом, продуктами харчування, дати освіту, але батьківської любові ніхто не зможе замінити. Сироти не прагнуть влади, грошей, популярності, їм потрібні батькові поради, материнські обійми, дідусеві настанови і бабусині лестощі – все те, на що ми навіть не звертаємо уваги, адже для нас це просто буденність.

Щоб принести у життя діток трішки свята, напередодні Великодніх свят, 2 квітня 2015 року студенти факультету комп’ютерних інформаційних технології ТНЕУ відвідали  Новосільський обласний спеціальний навчально-виховний комплекс, що у Підволочиському районі Тернопільської області. Студенти провели приємний час з дітьми 8-13 років. Більшість волонтерів були студентами перших, других та третіх курсів.  Для дітей було підготовлено виставу в ігровій формі під назвою “Подорож в країні охайності і чистоти”. Під час вистави малеча дізналася як правильно піклуватися про власну гігієну. Приємно було спостерігати за тим, що діти надзвичайно відкриті, активно беруть участь у іграх та завзято працювали над розв’язуванням ребусів.

Дітям було приготовлено смачні подарунки, а також іграшки. Вони так раділи ними, так приємно було бачити щасливі, усміхнені обличчя дітей. Також дітки отримали від колективу факультету подарунки - спортивний інвентар, одяг, книги та інші необхідні речі.

Разом із студентами малечу відвідали заступник декана з виховної роботи Гончар Л.І, викладач кафедри комп’ютерних наук Шпінталь М.Я та викладач кафедри комп’ютерної інженерії Якименко І.З., Паздрій І.Р.

Кожен такий візит залишає сліди посмішок та щастя на обличчях дітей і сповнює гостей зарядом енергії та чистоти емоцій. Учасники благодійної поїздки висловлюють подяку декану ФКІТ Диваку М.П. за підтримку та допомогу в організації такого заходу.

Студенти та викладачі ФКІТ відвідали Новосільський сиротинецьСтуденти та викладачі ФКІТ відвідали Новосільський сиротинецьСтуденти та викладачі ФКІТ відвідали Новосільський сиротинецьСтуденти та викладачі ФКІТ відвідали Новосільський сиротинець

Додати коментар


Захисний код
Оновити

  •  Facebook 

Обрати мову

Хто на сайті

На сайті 97 гостей та відсутні користувачі