КАФЕДРА КОMП'ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ ВІТАЄ

КАФЕДРА КОMП'ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ ВІТАЄ КАФЕДРА КОMП'ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ ВІТАЄ  КАФЕДРА КОMП'ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ ВІТАЄ

КАФЕДРА КОMП'ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ вітає призерів та номінантів ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та бажає подальших творчих і наукових здобутків!

Боднар Андрій (гр. КСМ-31) нагороджений дипломом переможця ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт м. Вінниця

Мартинчук Тетяна (гр. КСМ-42) нагороджена дипломом переможця ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт м. Вінниця

Долинюк Тарас (гр. КСМм-51) нагороджений дипломом ІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом "Інформаційна безпека"

Рендзеняк Назар (гр. КСМ-31) нагороджений грамотою за оригінальність розв'язання задач у ІІ турі Всеукраїнської Олімпіади за напрямом  "Комп'ютерна інженерія"