Тернопільські студенти дізнаються, як стати успішними ІТ-спеціалістами

Тернопільські студенти дізнаються, як стати успішними ІТ-спеціалістами9 листопада у бібліотеці ТНТУ пройде «ІТ-форум», де студенти дізнаються, що потрібно, аби стати затребуваним ІТ-спеціалістом.  Про те, з чого варто починати, про сучасні тренди сфери та реальні можливості міжнародного досвіду учасникам розкажуть професіонали та успішні люди Тернополя.

Робота ІТ-спеціаліста сьогодні є однією із найпопулярніших, проте справжніх професіоналів – мало. Щороку сотні студентів Тернополя стають випускниками  технічних спеціальностей, але тільки невелика частина перетворюється на реально затребуваних фахівців.

«Тернопільський ІТ-форум» стане місцем для активних та ініціативних студентів, де вони зможуть почути з перших вуст, що треба знати справжньому професіоналу ІТ-сфери і де про це дізнатися, як отримати міжнародний досвід, а також  почути відповіді на запитання, що їх цікавлять. Протягом одного дня у неформальній атмосфері молодь Тернополя отримає шанс обмінятися досвідом, поділитися власними ідеями та перейняти знання провідних ІТ-спеціалістів міста.

Що? «Тернопільський ІТ-форум». Де? Бібліотека ТНТУ. Коли? 9 листопада.

Реєстрація: goo.gl/XkettC

За додатковою інформацією звертайтеся:
Марія Воляник