РЕГІОНАЛЬНА ОЛІМПІАДА З ІНФОРМАТИКИ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ!

26 квітня 2014 р. об 10:00
ЗАПРОШУЮТЬСЯ УСІ ВИПУСКНИКИ ТА БАЖАЮЧІ ВИПРОБУВАТИ СВОЇ УМІННЯ!

Шановний друже!
Ми раді повідомити, що з метою пошуку обдарованої молоді та формування якісного контингенту вступників на факультет комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету (ТНЕУ) 26 квітня 2014р об 10:00 (м. Тернопіль, вул. Львівська, 11 (головний корпус ТНЕУ №1), тел. 43-58-32, 43-18-39) відбудеться регіональна олімпіада з інформатики та інформаційних технологій.

Організатори:
  • Факультет комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету;
  • Управління освіти Тернопільської міської ради.
Винагорода переможців:
Переможці та призери регіональної олімпіади з інформатики отримають пільги при вступі в Тернопільський національний економічний університет на спеціальності факультету комп’ютерних інформаційних технологій: "Економічна кібернетика",  "Комп’ютерні науки", "Комп’ютерні системи та мережі", "Програмне забезпечення автоматизованих систем", "Спеціалізовані комп’ютерні системи", "Системна інженерія".

Реєстрація та додаткова інформація участі в олімпіаді:
  • Для участі в олімпіаді необхідно зареєструватись (поч. реєстрації о 930), представивши в день проведення олімпіади перед її початком свої дані (прізвище, ім’я, по-батькові; школа, в якій навчається або закінчив; дата народження; адреса; телефон; паспорт або інший документ з фотокарткою, що засвідчує особу).
  • Додаткову інформацію про олімпіаду та попередню реєстрацію можна знайти в Інтернеті: http://www.tanet.edu.te.ua/ та за телефонами: +380 (352) 435832, +380 (352) 431839.