Студенти ФКІТ - переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Студенти факультету комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету стали переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напрямку “Інформатика та кібернетика”, що відбувся 24-26 березня 2014 року у Вінницькому національному технічному університеті.

Дипломи І ступеня отримали Ленцик Ірина Юріївна та Гордієвич Юлія Анатоліївна (науковий керівник - к.т.н., доцент Пукас А.В.). Студентів ФКІТ Вальківа Володимира Дмитровича, Гулову Ганну Вікторівну (науковий керівник - д.т.н., професор Березький О.М.), Сибіряка Павла Юрійовича та Матіїшина Юрія Стефановича (науковий керівник - к.т.н., доцент Яцків В.В.) відзначено дипломами ІІ ступеня.

Щиро вітаємо переможців і призерів та їхніх наукових керівників. Бажаємо натхнення, творчих успіхів та вагомих наукових звершень.

Фотозвіт

ФотозвітФотозвітФотозвітФотозвітФотозвітФотозвітФотозвітФотозвітФотозвіт