План проведення наукових семінарів кафедри комп'ютерних наук

План проведення наукових семінарів кафедри комп'ютерних наук10.01.2014 об 11:00, ауд. 826
аспірант Крепич С.Я. на тему: "Оцінювання функціональної придатності пристрою із застосуванням методу довірчих еліпсоїдів".

16.01.2014  о 11:00, ауд. 826
здобувач Савка Н.Я. на тему: "Параметрична ідентифікація штучних нейронних мереж із радіально-базисними функціями методами аналізу інтервальних даних"

аспірант Штундер О.М. "Наближення таблично-заданних функції із заданою точністю методами аналізу інтервальних  даних"

23.01.2014 об 11:00, ауд. 826
аспірант Чайківська Ю.,
здобувач Падлецька Н.І. на тему:  "Ідентифікація зворотного гортанного нерва за автокореляційною функцією та енергетичним спектром сигналу – реакцією на подразнення тканин хірургічної рани"

27.01.2014 об 11:00, ауд. 826
аспірант Олійник І.С. на тему: "Особливості комп’ютерної реалізації методу локалізації параметрів інтервальних моделей із виділенням насиченого блоку"
аспірант Очеретнюк Н.П. на тему: "Особливості структурної ідентифікації моделей об’єктів з розподіленими параметрами на основі алгоритму бджолиної колонії"

аспірант Гураль (Дехтяр) І.В.

30.01.2014 об 11:00, ауд. 826
аспірант Вовкодав О.В. на тему: "Метод ідентифікації математичної нелінійної дискретної моделі для задачі моделювання реакції ССС людини на фізичне навантаження"
аспірант Пасічник Н.Р.