Тиждень української культури

Тиждень української культури пройде в Тернопільському національному економічному університеті з 4 по 8 листопада. Він присвячений Дню української писемності, що відзначається 9 листопада, і буде насичений різноманітними цікавими заходами:

1. Круглий стіл «Духовні цінності сучасного українця»/кафедра документознавства, інформаційної діяльності та українознавства/. 4 листопада, 15.00 год., корпус № 6, ауд. 5203.

2. Круглий стіл «Велет віри, духу і любові» /до 75-ї річниці від дня народження Ігоря Герети/ /бібліотека університету, Тернопільський обласний краєзнавчий музей/. 5 листопада, 12.30 год., читальний зал бібліотеки університету.

3. Зустріч студентів університету із членом Національної спілки письменників України Олегом Германом «Мелодія слова» /відділ гуманітарної освіти та виховання/. 5 листопада, 13.00 год., корпус № 1, виставковий зал.

4. Презентація бібліографічного покажчика /бібліотека університету/. 5 листопада, 16.00 год., Тернопільський обласний краєзнавчий музей.

5. Літературний вечір читання української інтимної лірики «За крок до тебе» /відділ гуманітарної освіти та виховання/.
6 листопада, 15.00 год., корпус № 1, університетська світлиця.

6. Загальноуніверситетський День вишиванки /факультети університету/. 8 листопада.

7. Екскурсії для студентів до музею-садиби Соломії Крушельницької, с. Біла /відділ гуманітарної освіти та виховання, кафедра документознавства, інформаційної діяльності та українознавства/. Протягом тижня.

8. Тематична книжкова виставка «Батьківська мова — мова єднання!» /бібліотека університету/ Протягом тижня, абонемент навчальної літератури, гуртожиток ТНЕУ №5.

9. Тематична книжкова виставка «Ольга Кобилянська: відома і незнайома» /до 150-річчя від дня народження О. Кобилянської/ /бібліотека університету/. Протягом тижня, читальний зал бібліотеки університету.

10. Цикл лекцій «Українці: звідки ми й наша мова» /кафедра документознавства, інформаційної діяльності та українознавства/. Протягом тижня, читальний зал бібліотеки університету.

Детальнішу інформацію про час та місце проведення заходів можна дізнатись у відділі гуманітарної освіти та виховання: т. 47-58-59, т.в. 11-118