Підведено підсумки "Спартакіади Першокурсника"

Підведено підсумки

Протягом жовтня у Тернопільському національному економічному університеті вже традиційно були проведені змагання серед студентів в залік "Спартакіади Першокурсника". Участь у турнірі взяло 9 команд  - представників факультетів ТНЕУ. Змагання проводилися у таких видах: міні-футбол, легкоатлетичний крос, баскетбол, легка атлетика, настільний теніс та шахи.

За підсумками Спартакіади перше загальнокомандне місце виборола команда факультету комп'ютерних інформаційних технологій, на другому - першокурсники факультету фінансів, третє місце у студентів факультету економіки та управління.

Вітаємо юних спортсменів ТНЕУ та бажаємо їм витривалості, наснаги, високих здобутків та успіхів у навчанні та спортивному житті!

Із детальними результатами по видах та підсумковою таблицею Спартакіади Ви можете ознайомитися у прикріплених файлах.

Фотозвіт

ФотозвітФотозвітФотозвітФотозвітФотозвітФотозвіт