Регіональна олімпіада з інформатики та інформаційних технологій

Регіональна олімпіада з інформатики та інформаційних технологій17 жовтня 2013р. об 16:00
ЗАПРОШУЮТЬСЯ УСІ ВИПУСКНИКИ ТА БАЖАЮЧІ ВИПРОБУВАТИ СВОЇ УМІННЯ!

Шановний друже!

З метою пошуку обдарованої молоді та формування якісного контингенту вступників на факультет комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету (ТНЕУ), ми раді повідомити, що 17жовтня 2013р об 16:00 на базі Рівненського державного аграрного коледжу (м. Рівне, вул. Коперника, 44) відбудеться регіональна олімпіада з інформатики та інформаційних технологій.

Організатори:
  • Управління освіти Рівненської обласної та міських державних адміністрацій;
  • Факультет комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету;
  • Рівненський державний аграрний коледж.
Винагорода переможців:
Переможці та призери регіональної олімпіади з інформатики отримають пільги при вступі в Тернопільський національний економічний університет на спеціальності факультету комп’ютерних інформаційних технологій: "Економічна кібернетика", "Міжнародна інформація", "Комп’ютерні науки", "Комп’ютерні системи та мережі", "Програмне забезпечення автоматизованих систем", "Спеціалізовані комп’ютерні системи", "Системна інженерія".
Реєстрація та додаткова інформація участі в олімпіаді:
  • Для участі в олімпіаді необхідно зареєструватись, представивши в день проведення олімпіади перед її початком свої дані (прізвище, ім’я, по-батькові; школа, в якій навчається або закінчив; дата народження; адреса; телефон; паспорт або інший документ з фотокарткою, що засвідчує особу) за адресою: м.Рівне, вул. Коперника, 44, Рівненський державний аграрний коледж.
  • Додаткову інформацію про олімпіаду та попередню реєстрацію можна знайти в Інтернеті: http://www.tanet.edu.te.ua/та за телефонами: +380 (352) 435832, +380 (352) 431839