Екскурсія в GlobalLogic

Екскурсія в GlobalLogicНаші студенти встигають не тільки проходити практику і готуватись до сесії, але й цікаво проводити час, збираючись разом та подорожуючи.
Так, 29 травня студенти ФКІТу (3-го курсу), в рамках навчальної технологічної практики, разом з викладачами Козак О.Л. і Струбицькою І.П., з'їздили на екскурсію до Львова, де весело і з користю провели день.
Під час екскурсії студенти відвідали компанію GlobalLogic, яка входить в п'ятірку найбільших ІТ-компаній в Україні. GlobalLogic Ukraine є лідером у наданні повного циклу послуг в сфері розробки програмних продуктів.
Спеціалісти компанії розповіли про діяльність GlobalLogic в цілому та про специфіку окремих проектів, познайомили з умовами, в яких працюють та розповіли, як приєднатися до команди GlobalLogic.
  Впевнено можна сказати, що працювати у такій компанії - одне задоволення. Приміщення обладнанні не тільки для роботи, але й для активного відпочинку: є тренажерний зал, більярд, настільний теніс.
Для того, щоб оцінити свою готовність для роботи у такій компанії, всі бажаючі можуть пройти тестування на офіційному сайті http://www.globallogic.com.ua. Ті, хто отримали вище 55% запрошуються на співбесіду, користуйтесь нагодою:)