1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Благодійна акція

Благодійна акціяНе один рік студенти і викладачі факультету комп'ютерних інформаційних технологій відвідують з благодійною місією дітей з будинку-інтернат в Новому селі Підволочиського району.
Двадцять першого травня 2013 року студенти факультету підготували розважальну програму, різні ігри та конкурси та відвідали школу-інтернат. Дітки із задоволенням брали активну участь і раділи та вболівали один за одного.

Погода була чудовою, тому всі ігри та конкурси проводилися на свіжому повітрі. Атмосфера була дуже приємна і радісна, дітки були дуже щасливими бачити нас та проводити разом свій вільний, вони раділи привезеним подарункам.
Студентам було дуже приємно і цікаво проводити ігри для дітей, вони були дуже жвавими та спортивними.
Кожна дитина була нагороджена солодкими подарунками. За зібрані кошти з факультету, дітям купили і подарували музичний центр.
Ми задоволені цією поїздкою і щасливі, що змогли подарувати дітям радість, доброту, частиночку свого тепла і багато позитивних емоцій та вражень. Ми надіємось на те, що дитинство цих дітей буде щасливим, а доля до них буде прихильною, і глибоко в це віримо. Адже, щасливе дитинство і гарна доля – це перший крок до щасливої держави.
За допомогу в організації та проведенні такої благодійної акції хочем висловити подяку всім студентам факультету комп'ютерних інформаційних технологій, декану проф. М.П. Диваку, заступнику декана з виховної роботи доц. каф. КН Гончар Л.І.,доц. каф. КІ Паздрію І.Р., спонсорам-організаторам Всеукраїнської наукової школи-семінару молодих вчених та студентів АСІТ ' 13 (зокрема доц. каф. КН Шевчуку Р.П.), та всім викладачам і співробітникам факультету комп'ютерних інформаційних технологій.

Благодійна акція

Благодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акціяБлагодійна акція

Додати коментар


Захисний код
Оновити

  •  Facebook 

Обрати мову

Хто на сайті

На сайті 94 гостей та відсутні користувачі