1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Регіональна олімпіада з інформатики та інформаційних технологій

Регіональна олімпіада з інформатики та інформаційних технологій2 квітня 2013 р. об 13:00
ЗАПРОШУЮТЬСЯ УСІ ВИПУСКНИКИ ТА БАЖАЮЧІ ВИПРОБУВАТИ СВОЇ УМІННЯ!
 
Шановний друже!
Ми раді повідомити, що з метою пошуку обдарованої молоді та формування якісного контингенту вступників на факультет комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету (ТНЕУ) 2 квітня 2013 р. об 13:00 (Волинська обл., м. Нововолинськ, вул. Шевченка, 29 (корпус Нововолинського факульетту ТНЕУ), тел. (03344)3-24-09) відбудеться регіональна олімпіада з інформатикита інформаційних технологій.
 
 

Організатори:

  • Факультет комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету;
  • Управління освіти Нововолинської міської ради.

Винагорода переможців:

Переможці та призери регіональної олімпіади з інформатики отримають пільги при вступі в Тернопільський національний економічний університет на спеціальності факультету комп’ютерних інформаційних технологій: "Економічна кібернетика", "Міжнародна інформація", "Комп’ютерні науки", "Комп’ютерні системи та мережі", "Програмне забезпечення автоматизованих систем", "Спеціалізовані комп’ютерні системи", "Системна інженерія".

Реєстрація та додаткова інформація участі в олімпіаді:

  • Для участі в олімпіаді необхідно зареєструватись (поч. реєстрації о 12.30), представивши в день проведення олімпіади перед її початком свої дані (прізвище, ім’я, по-батькові; школа, в якій навчається або закінчив; дата народження; адреса; телефон; паспорт або інший документ з фотокарткою, що засвідчує особу).
  • Додаткову інформацію про олімпіаду та попередню реєстрацію можна знайти в Інтернеті: http://www.tanet.edu.te.ua/та за телефонами: +380 (352) 435832, +380 (352) 431839.

Завантажити оголошення :

Регіональна олімпіада з інформатики та інформаційних технологій

Додати коментар


Захисний код
Оновити

  •  Facebook 

Обрати мову

Хто на сайті

На сайті 115 гостей та відсутні користувачі