1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

«Студентської Ліри-2013»

«Студентської Ліри-2013» Три дні поспіль в актовій залі ТНЕУ не вщухали пристрасті, було по-справжньому гаряче і спекотно, адже свої таланти демонстрували першокурсники. 28 лютого після виступу останнього факультету-учасника фестивалю-конкурсу «Студентська Ліра-2013» журі підбило підсумки і визначило переможців.

Кубки, дипломи адміністрації університету, грошові премії, цінні та солодкі подарунки від первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ отримали факультети-переможці. Перше місце дісталося команді факультету фінансів, друге розділили факультет комп’ютерних інформаційних технологій та факультет економіки та управління, а третє — факультет банківського бізнесу і юридичний факультет.

Грамотою адміністрації ТНЕУ у номінації «Відкриття року» нагородили Україно-німецький економічний факультет, у номінації «За волю до перемоги» — факультет обліку та аудиту, у номінації «Окрилені мистецтвом» — Україно-нідерландський факультет економіки та менеджменту, у номінації «Кращий сценарій» — факультет фінансів, у номінації «Кращий ведучий» — Володимир Головко (ФКІТ), у номінації «Кращий відеоролик» — факультет економіки та управління, у номінації «Кращий студмайданс» — факультет фінансів.

Телерепортаж про «Студентську Ліру-2013» можна буде переглянути 5 березня о 18.00 год у програмі «Студмістечко» на ТТБ.

«Студентської Ліри-2013»    «Студентської Ліри-2013»    «Студентської Ліри-2013»

«Студентської Ліри-2013»    «Студентської Ліри-2013»

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

  •  Facebook 

Обрати мову

Хто на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі