Регіональна олімпіада з інформатики та інформаційних технологій.

Регіональна олімпіада з інформатики та інформаційних технологій.23 грудня 2012 р. об 11:00

ЗАПРОШУЮТЬСЯ УСІ ВИПУСКНИКИ ТА БАЖАЮЧІ ВИПРОБУВАТИ СВОЇ УМІННЯ!

Шановний друже!

Ми раді повідомити, що з метою пошуку обдарованої молоді та формування якісного контингенту вступників на факультет комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету (ТНЕУ) 23 грудня 2012р об 11:00 на базі Калуського коледжу економіки, права та інформаційних технологій (вул. Молодіжна, 7,  м. Калуш, Івано-Франківська область) відбудеться  регіональна олімпіада з інформатики та інформаційних технологій.

Організатори:

• Управління освіти Калуської міської ради;
  • Факультет комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету;
  • Калуський коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ.

Винагорода переможців:

Переможці та призери регіональної олімпіади з інформатики отримають пільги при вступі в Тернопільський національний економічний університет на спеціальності факультету комп’ютерних інформаційних технологій: "Економічна кібернетика", "Міжнародна інформація", "Комп’ютерні науки", "Комп’ютерні системи та мережі", "Програмне забезпечення автоматизованих систем", "Спеціалізовані комп’ютерні системи", "Системна інженерія".

Реєстрація та додаткова інформація участі в олімпіаді:

• Для участі в олімпіаді необхідно зареєструватись, представивши в день проведення олімпіади перед її початком свої дані (прізвище, ім’я, по-батькові; школа, в якій навчається або закінчив; дата народження; адреса; телефон; паспорт або інший документ з фотокарткою, що засвідчує особу).
  • Додаткову інформацію про олімпіаду та попередню реєстрацію можна знайти в Інтернеті: http://www.tanet.edu.te.ua/ та за телефонами: +380 (352) 435832, +380 (352) 431839.