1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Регіональна олімпіада з інформатики та інформаційних технологій

Регіональна олімпіада з інформатики та інформаційних технологій

22 листопада 2012 р. об 12:00
 
ЗАПРОШУЮТЬСЯ УСІ ВИПУСКНИКИ ТА БАЖАЮЧІ ВИПРОБУВАТИ СВОЇ УМІННЯ!
 
Шановний друже!

З метою пошуку обдарованої молоді та формування якісного контингенту вступників на факультет комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету (ТНЕУ) 22 листопада 2012р об 12:00 (Хмельницька область, смт. Білогір’я, вул. Шевченка, 89, Білогірський НВК "Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. І.О.Ткачука, гімназія") відбудеться регіональна олімпіада з інформатики та інформаційних технологій.

Організатори:

  • Факультет комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету;
  • Відділ освіти Білогірської райдержадміністрації Хмельницької області.

Винагорода переможців:

Переможці та призери регіональної олімпіади з інформатики отримають пільги при вступі в Тернопільський національний економічний університет на спеціальності факультету комп’ютерних інформаційних технологій: "Економічна кібернетика", "Міжнародна інформація", "Комп’ютерні науки", "Комп’ютерні системи та мережі", "Програмне забезпечення автоматизованих систем", "Спеціалізовані комп’ютерні системи", "Системна інженерія".

Реєстрація та додаткова інформація участі в олімпіаді:

  • Для участі в олімпіаді необхідно зареєструватись, представивши в день проведення олімпіади перед її початком свої дані (прізвище, ім’я, по-батькові; школа, в якій навчається або закінчив; дата народження; адреса; телефон; паспорт або інший документ з фотокарткою, що засвідчує особу).
  • Додаткову інформацію про олімпіаду та попередню реєстрацію можна знайти в Інтернеті: http://www.tanet.edu.te.ua/ та за телефонами: +380 (352) 435832, +380 (352) 431839.
Регіональна олімпіада з інформатики та інформаційних технологій

Додати коментар


Захисний код
Оновити

  •  Facebook 

Обрати мову

Хто на сайті

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі