Безкоштовне програмне забезпечення Microsoft

Безкоштовне програмне забезпечення MicrosoftФакультет комп'ютерних інформаційних технологій отримав право безкоштовної підписки на академічну програму спілки розробників Microsoft DreamSpark (MSDN AA — Microsoft Developer Network Academic Alliance). Це дає можливість безкоштовно встановлювати ліцензійне програмне забезпечення корпорації Microsoft на всі комп’ютери факультету, що задіяні в навчальному процесі, а також на всі домашні комп’ютери студентів та викладачів факультету. Згідно умов підписки Microsoft DreamSpark, всі програмні продукти Microsoft, які будуть встановлені на комп’ютери під час дії підписки, а також під час навчання студентів в університеті, можна буде використовувати й після завершення підписки, і по закінченню університету. На сьогодні підписка Microsoft DreamSpark включає в себе декілька десятків різних програмних продуктів Microsoft, приблизна вартість яких складає понад 70000$.

До цих продуктів, зокрема, належать такі:

• операційні системи: Microsoft Windows 8.1 Professional, Windows XP Professional with SP3, Windows Vista Business;
  • сімейство продуктів Windows Server System: Windows Server 2003, Windows Server 2008, SQL Server 2008 Enterprise;
  • такі компоненти Microsoft Office як Visio Professional 2007, Project Professional 2007;
  • засоби дизайну та розробки Internet додатків: сімейства Expression Studio 2;
  • засоби розробки Visual Studio 2013, Visual Studio™ 2008, Visual Studio Team System 2008, Microsoft Robotics Developer Studio 2.0, Microsoft XNA Studio.

У перелік програмних продуктів MSDN AA не входять лише компоненти Microsoft Office, такі як Word, Excel та Power Point, які входять тільки в бізнес пакет підписки Microsoft. Склад пакету програмних продуктів MSDN AA постійно оновлюється.

Разом з програмним забезпеченням Microsoft надається доступ до служб Інтернету, зокрема оновлення Windows (Windows Update), засобів роботи із змістом веб-ресурсів, цифрових сертифікатів, автоматичного оновлення кореневого каталогу сертифікатів (Auto Root Update), кодеків, програвача Windows Media, захисту своєї інтелектуальної власності (технологія Windows Media Digital Rights Management), а також функції Windows Rights.

Бажаючі можуть взнати більше про программу на відповідному тематичному саійті Microsoft. http://msdn.microsoft.com/ru-ru/academic/default.aspx

Для отримання доступу до скачування програмного забезпечення необхідно надіслати повідомлення на електронну адресу у якому вказати ПІБ, номер залікової книжки, шифр групи та свою ел.пошту.

Вхід в систему http://msdn63.e-academy.com/tneu_cit