1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Безкоштовне програмне забезпечення Microsoft

Безкоштовне програмне забезпечення MicrosoftФакультет комп'ютерних інформаційних технологій отримав право безкоштовної підписки на академічну програму спілки розробників Microsoft DreamSpark (MSDN AA — Microsoft Developer Network Academic Alliance). Це дає можливість безкоштовно встановлювати ліцензійне програмне забезпечення корпорації Microsoft на всі комп’ютери факультету, що задіяні в навчальному процесі, а також на всі домашні комп’ютери студентів та викладачів факультету. Згідно умов підписки Microsoft DreamSpark, всі програмні продукти Microsoft, які будуть встановлені на комп’ютери під час дії підписки, а також під час навчання студентів в університеті, можна буде використовувати й після завершення підписки, і по закінченню університету. На сьогодні підписка Microsoft DreamSpark включає в себе декілька десятків різних програмних продуктів Microsoft, приблизна вартість яких складає понад 70000$.

До цих продуктів, зокрема, належать такі:

  • операційні системи: Microsoft Windows 8.1 Professional, Windows XP Professional with SP3, Windows Vista Business;
  • сімейство продуктів Windows Server System: Windows Server 2003, Windows Server 2008, SQL Server 2008 Enterprise;
  • такі компоненти Microsoft Office як Visio Professional 2007, Project Professional 2007;
  • засоби дизайну та розробки Internet додатків: сімейства Expression Studio 2;
  • засоби розробки Visual Studio 2013, Visual Studio™ 2008, Visual Studio Team System 2008, Microsoft Robotics Developer Studio 2.0, Microsoft XNA Studio.

У перелік програмних продуктів MSDN AA не входять лише компоненти Microsoft Office, такі як Word, Excel та Power Point, які входять тільки в бізнес пакет підписки Microsoft. Склад пакету програмних продуктів MSDN AA постійно оновлюється.

Разом з програмним забезпеченням Microsoft надається доступ до служб Інтернету, зокрема оновлення Windows (Windows Update), засобів роботи із змістом веб-ресурсів, цифрових сертифікатів, автоматичного оновлення кореневого каталогу сертифікатів (Auto Root Update), кодеків, програвача Windows Media, захисту своєї інтелектуальної власності (технологія Windows Media Digital Rights Management), а також функції Windows Rights.

Бажаючі можуть взнати більше про программу на відповідному тематичному саійті Microsoft. http://msdn.microsoft.com/ru-ru/academic/default.aspx

Для отримання доступу до скачування програмного забезпечення необхідно надіслати повідомлення на електронну адресу у якому вказати ПІБ, номер залікової книжки, шифр групи та свою ел.пошту.

Вхід в систему http://msdn63.e-academy.com/tneu_cit

Додати коментар


Захисний код
Оновити

  •  Facebook 

Обрати мову

Хто на сайті

На сайті 128 гостей та відсутні користувачі