1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Новий інформаційний ресурс про участь ТНЕУ в програмі Microsoft IT Academy

Новий інформаційний ресурс про участь ТНЕУ в програмі Microsoft IT AcademyТернопільський національний економічний університет із серпня місяця є учасником програми Microsoft IT Academy. Участь університету у зазначеній програмі дає можливість використання викладачами, співробітниками і студентами цілого ряду інформаційних ресурсів для навчання, підвищення власної кваліфікації, використання ліцензійного програмного забезпечення Microsoft тощо.

З метою загального ознайомлення зацікавлених осіб про можливості програми, специфіку її інформаційних ресурсів та своєчасного належного інформування про будь-які зміни чи появу нових аспектів щодо використання переваг Microsoft IT Academy адміністратором програми розроблено спеціальний веб-ресурс. Його постійна адреса – www.itacademytneu.org.ua.

На запропонованому сайті наведено детальні інструкції про можливості програми, специфіку їх використання як викладачами, так і студентами. Сайт перебуватиме в постійному оновленні і доповненні актуальною інформацією.

Запрошуємо до ознайомлення з представленою інформацією і використання ресурсів програми Microsoft IT Academy викладачів, співробітників і студентів університету.

За більш детальною інформацією можна звертатися до адміністратора програми.

 

Автор: 

доцент каф. ЕКІ,

адміністратор Microsoft IT Academy в ТНЕУ

Мачуга Роман Іванович

т.м. 097-532-08-92, 099-757-59-21

e-mail:

skype: roman-machuga

Додати коментар


Захисний код
Оновити

  •  Facebook 

Обрати мову

Хто на сайті

На сайті 94 гостей та відсутні користувачі