Одинадцята Всеукраїнська міжнародна конференція з оброблення сигналів і зображень та розпізнавання образів УкрОбраз 2012. УкрОбраз 2012.
Нещодавно, 15-19 жовтня у м. Києві в Кібернетичному центрі НАН України відбулася одинадцята Всеукраїнська міжнародна конференція з оброблення сигналів і зображень та розпізнавання образів  УкрОбраз’2012. Факультет комп'ютерних інформаційних технологій був представлений працівниками кафедри комп'ютерної інженерії д.т.н., завідувачем кафедри Березьким О.М. та аспірантом Мельником Г.М., які виступили з доповіддю "Інформаційна технологія аналізу та синтезу гістологічних зображень".

На фото зліва-направо представлені: Мельник Г.М., Березький О.М., Тарабалка Ю.В. (Ph.D., researcher at INRIA Sophia Antipolis), Шлєзінгер М.І. (д.ф.-м.н., професор, Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України)