1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Результати проведення регіональної олімпіади з інформатики

Результати проведення регіональної олімпіади з інформатики

Результати проведення регіональної олімпіади з інформатики , яка відбулася 16.10.2012 р. на базі Рівненського державного аграрного коледжу:

 

Зайняте місце

Прізвище, ім’я, по батькові

Отримані бали за 100 бальною шкалою

1.

Лещук Віктор Анатолійович

77

2.

Грибок Андрій Вікторович

75

3.

Дорош Сергій Юрійович

62

4.

Оксюта Василь Валерійович

52

5.

Астаф’єва Катерина Дмитрівна

50

6.

Лісовик Владислав Васильович

48

7.

Юдін Ілля Юрійович

48

8.

Вегера Тарас Ігорович

46

9.

Богуш Святослав Олександрович

46

10.

Гром’як Олексій Васильович

46

11.

Ковальчук Вікторія Олександрівна

38

12.

Намчук Олег Олегович

38

13.

Кононенко Тихон Анатолійович

38

14.

Цимощук Владислав Степанович

38

15.

Коломієць Вадим Сергійович

36

16.

Хомич Ігор Ігорович

34

17.

Подворний Володимир Петрович

34

18.

Стецюк Сергій Васильович

32

19.

Стельмах Ольга Григорівна

30

20.

Михальчук Назарій Олександрович

30

21.

Повар Дмитро Романович

30

22.

Кушнір Андрій Вікторович

28

23.

Галяс Юрій Володимирович

28

24.

Кривоша Андрій Анатолійович

28

25.

Бондарчук Віктор Володимирович

28

26.

Крук Вікторія Сергіївна

26

27.

Полюхович Павло Юрійович

26

28.

Старікова Ірина Василівна

24

29.

Раєвський Віктор Вікторович

24

30.

Назарук Тетяна Анатоліївна

20

31.

Бондар Сергій Миколайович

12

 

Зайняте місце

Прізвище, ім’я, по батькові

Отримані бали за 100 бальною шкалою

1

Котяш Тимофій Валерійович

91

2

Гулюк Юлія Василівна

80

3

Шепель Олексій Вікторович

80

4

Шокур Євген Леонідович

78

5

Костючок  Сергій Ігорович

75

6

Сірук Юрій Миколайович

75

7

Монастирський Олег Васильович

70

8

Цупер Анастасія Вікторівна

68

9

Ковтунець Андрій Олександрович

67

10

Якобчук Дмитро Юрійович

67

11

Сидорчук Андрій Юрійович

66

12

Комарець Олексій Григорович

65

13

Наливайко Максим Станіславович

65

14

Федорович Юрій Вікторович

65

15

Червук Роман Олексійович

64

16

Віннічук Ігор Олександрович

63

17

Карпюк Валентина Володимирівна

63

18

Ватажинська Мирослава Едуардівна

62

19

Краснюк Ілля Анатолійович

62

20

Кузьмінський Роман Олександрович

62

21

Чучак Тарас Сергійович

62

22

Маринін Сергій Володимирович

61

23

Борoвець Олександр Миколайович

60

24

Боярчук Сергій Олегович

60

25

Григорчук Максим  Леонідович

60

26

Елярт Олексій Юрійович

60

27

Журомський Юрій Сергійович

60

28

Крикун Іван Петрович

60

29

Кулик Антоніна Олександрівна

60

30

Кухарчук Людмила Анатоліївна

60

31

Левицький Андрій Петрович

60

32

Лещенко Тарас Юрійович

60

33

Мельник Олексій Михайлоич

60

34

Мельниченко Віталій Геннадійович

60

35

Михальчук Олександр Анатолійович

60

36

Наглюк Дмитро Васильович

60

37

Пархомчук Олег Вадимович

60

38

Рудюк Олександр Миколайович

60

39

Самоїл Максим Михайлович

60

40

Сирота Катерина Петрівна

60

41

Тишковець Роман Вікторович

60

42

Федорчук Олександр Миколайович

60

43

Франчук Віктор Юрійович

60

44

Якимчук Денис Вікторович

60

45

Момоток Тарас Васильович

25

46

Лілікович Дмитро Валентинович

20

47

Устінов Іван Сергійович

20

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

  •  Facebook 
  •  Vk 

Обрати мову

Хто на сайті

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі