Студенти ФКІТ відвідали виставку та прослухали лекцію про видатного математика Михайла КравчукаДвадцять сьомого вересня студенти групи ПЗАС-11 та ПЗАС-12 побували на виставці у бібліотеці ТНЕУ та прослухали лекцію про видатного математика Михайла Кравчука.

Михайло Пилипович Кравчук — український математик, академік АН УРСР, доктор фізико-математичних наук. Його наукові праці широко використовували американські автори першого у світі комп'ютера.

Науковий доробок вченого має вагоме значення для досліджень у галузі комп'ютерних інформаційних технологій, тому на цю виставку запросили саме нас, майбутніх програмістів. Ми дізнались багато нового про цю видатну людину, прочитали та переглянули цікаві книжки.

Ця інформація була корисною для кожного, хто прийшов.
Дякуємо за те, що запросили саме нас, ми раді були побувати на цій лекції і ознайомитись з такою важливою інформацією.

Автор - староста групи ПЗАС-11 Ярина Яковів