"Управління проектами"

Тернопільський національний економічний університет
Факультет комп’ютерних інформаційних технологій
запрошує Вас
для навчання на магістерську програму зі спеціальності

«УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ»

Управління проектами – це область знань з планування, організації та управління ресурсами з метою успішного досягнення цілей та завершення завдань проекту.

Дипломи державного та європейського зразків: Випускники програми отримують диплом магістра державного зразка про вищу освіту. Найкращі випускники програми матимуть можливість продовжити навчання в Університеті прикладних наук і мистецтв Дортмунда, Німеччина, і додатково отримати диплом європейського зразка по програмі EuroMPM, www.eurompm.net.

Вимоги до вступників: Вища освіта (бакалавр, спеціаліст) з будь якої спеціальності.

Термін навчання – один рік.

Майбутні професії: керівник проектів, старший розробник проекту, керівник ІТ-служб на підприємствах, начальник ІТ-відділу, адміністратор ІТ-засобів підприємства, консультант директора з ІТ, проектний аналітик та ін.

Тут Ви здобудете якісну освіту і забезпечите своє майбутнє!

Додаткова інформація за тел. (0352) 47-50-60.

Адреса: вул. Львівська 11, м. Тернопіль.