Мозіль Ігор Андрійович

• ОКР: Бакалавр
  • Форма навчання: Денна
  • Спеціальність: Економічна кібернетика та інформатика

Інформація про поточне місце роботи:

• Місце роботи: ВАТ "ВТБ Банк"
  • Посада: Провідний експерт відділу ІТ
  • Адреса: Опільського 5

Професійна діяльність:

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

• Встановлення, налаштування та супровід ОС Microsoft: Win2000/XP/Win2003, Active Directory, Group Policy.
  • Бази даних: MS SQL 2000/2003, Interbase, FireBird, MySQL (установка, налаштування, адміністрування).
  • Займався впровадженням, налаштуванням та супроводом прикладних банківських програм (СЕП2, АРМ Інформаційний, TCPFoss, FossMail, ОДБ Scrooge II та Scrooge 3, серверної та клієнтської системи Клієнт-Банк Scyth + TinyCB RCA та LSCrypt, Ліга Еліт, Електронна звітність ДПА).
  • Налаштування та підтримка сервера на базі OS Linux з наступними сервісами: E-Mail (postfix+dovecot), PROXY (squid+lightsquid+ncsa-auth), Dial-In (mgetty+sendfax+PPP+PAP), Iproute2, VPN IPSEC, iptables firewall, DNS Named, sshd.
  • Займаюся підтримкою грошових переказів: WU, UniStream, Anelik, Money Gram, Travelex Web Money Transfer, Импэксбанк, ЛІДЕР, MIGOM, Золота Корона (встановлення, настройка, замовлення сертифікатів).
  • Набув досвід побудови і впровадження систем інформаційної безпеки, побудови складних корпоративних мереж, впровадження ПЗ та оптимізації бізнес процесів, забезпечення функціонування телекомунікаційного програмного забезпечення та технічного обладнання, надання консультацій по роботі прикладного ПЗ працівникам банку та клієнтам.
  • При відсутності начальника відділу виконував обов’язки начальника відділу інформаційних технологій.

Відгук про факультет:

Класний факультет :) Особливо приємно було навчатися у тих викладачів, які крім навчального матеріалу подавали приклади із реальних ситуацій. Нажаль, таких викладачів небагато :)