Порплиця Наталія Петрівна

Телефон: 8 (0352) 23-60-29, 47-50-50*16-129

Інша інформація

Інша інформація:

Коло наукових інтересів: методи  інтервального аналізу даних, структурна ідентифікація макромоделей об’єктів з розподіленими параметрами.

Вибрані публікації:

1. ОчеретнюкН. Опрацювання невизначеності в базах даних на основі методів інтервальних даних/ Н.Очеретнюк// Матеріали проблемно-науковоїміжгалузевоїконференції  “Інформаційніпроблемикомп’ютернихсистем, юриспунденції, енергетики, економіки, моделюваннятауправління“. – Бучач-Східниця, Том. 1. № 6. – 2010. – с. 93-96.

2. Порплиця Н. Порівняльний аналіз ефективності генетичного та «бджолиного» алгоритмів у задачі структурної ідентифікації інтервального різницевого оператора/ Н.П.Порплиця // Матеріали ІVВсеукраїнської школи-семінару молодих вчених і студентів «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології» ТНЕУ, Тернопіль

3. PorplytsyaN. Features of structure identification of models of distributed parameters objects based on the artificial bee colony algorithm/ M. Dyvak, N.Porplytsya, I.Spivak, T.Dyvak// Proc. of the XI-th International Conference Modern Problems of Radio Engineering, Telecommunications and Computer Science, TCSET’2014 -Lviv-Slavske: National University „Lviv Polytechnic”. –2014. P. 419- 420.

4. Очеретнюк Н. Інформаційна технологія для ідентифікації і візуалізації зворотнього гортанного нерва в процесі хірургічної операції на щитовидній залозі (проміжний) (№ держреєстрації 0112U000078)/ Дивак М.П., Шевчук Р.П., Козак О.Л., Войтюк І.Ф., Струбицька І.П., Дивак Т.М., Крепич С.Я.,Очеретнюк Н.П., Падлецька Н.І.,Гордієвич Ю.А.,Ленцик І.Ю. // Тернопільський національний економічний університет, 2012