Шпінталь Михайло Ярославович

GoogleScholar profile

Scopus Id: 36069694800

Освіта:

Шпінталь Михайло Ярославович, 1972 р.н., закінчив у 1994-му році Полтавський інженерно-будівельний інститут (Полтавський національний технічний університет ім. Кондратюка) за спеціальністю “Промислове та цивільне будівництво” та здобув кваліфікацію “інженер-будівельник”. З 1994-го до 1997-го навчався на денному відділенні аспірантури при кафедрі бетонних та залізобетонних конструкцій “05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди”. У 2000-му захистив дисертаційну роботу на тему “Напружено деформований стан та розрахунок, попередньо напружених, залізобетонних елементів залежно від передісторії навантаження”. У 2001-му отримав диплом кандидата технічних наук. Стаж науково-педагогічної роботи- 4 роки.

З 1997-го року Михайло Ярославович працював інженером у науково-дослідній лабораторії Полтавського державного технічного університету ім. Ю. Кондратюка.

З 2000-го року провідним інженером-програмістом обчислювального центру Полтавського державного технічного університету ім. Кондратюка. Викладацьку роботу Михайло Ярославович почав у Тернопільській академії народного господарства на кафедрі “Інтелектуальної власності та систем прийняття рішень”. Має досвід у викладанні таких курсів “Основи інформатики та обчислювальної техніки”, “Інформаційні системи у фінансово-кредитних установах”, “Концептуальна інформатика та комп’ютерні технології”, “Захист інтелектуальної власності в Інтернет”, “Методи захисту інформації в менеджменті”, “Проектування інформаційних технологій управління виробництвом” “Проектування інформаційного забезпечення систем обробки інформації та прийняття рішень”.

Вибрані публікації:

1.   Shpintal M. Model of physical activity during rehabilitation after myocardial infarction/ O.Vovkodav, R.Pasichnuk, M.Shpintal// Modern Problems of Radio Engineering, Telecommunications and Computer Science. Proceedings of the International Conference.  TCSET’2012. – Lviv-Slavsko, Ukraine, 2012. –  P. 231-232

2.   Shpintal M. Mathematical model  of the cardiovascular system the measured physical exercise/O.Vovkodav, R.Pasichnuk, M.Shpintal // 12th International Conference “The Experience of Designing and Application of  CAD Systems in Microelectronics” (CADSM”2013). – Lviv- Ukraine, 2013. –  P. 378-379

3.   Gonchar L. Model of physical activity during rehabilitation after myocardial infarction/ О.Vovkodav, R.Pasichnuk,М.Shpintal, L.Gonchar//Modern Problems of Radio Engineering, Telecommunications and Computer Science. Proceedings of the International Conference.  TCSET’2012. – Lviv-Slavsko, Ukraine, 2012. –  P. 231-232

4.   Gonchar L. Mathematical model  of the cardiovascular system the measured physical exercise/ О.Vovkodav, R.Pasichnuk,М.Shpintal, L.Gonchar// 12th International Conference “The Experience of Designing and Application of  CAD Systems in Microelectronics” (CADSM”2013). – Lviv- Ukraine, 2013. –  P. 378-379