Козак Олександра Леонідівна

Інша інформація

Інша інформація:

Патенти:

1. Патент України на корисну модель №66648. Пристрій для ідентифікації гортанного нерва / Шідловський В.О., Дивак М.П., Шідловський О.В., Козак О.Л., Розновський Я. Р. − Бюл. "Промислова власність" №1. − 2012.
  2. Патент України на корисну модель №51174 . Спосіб ідентифікації гортанного нерва з інших тканин хірургічної рани при проведенні хірургічних операцій на щитовидній залозі / Дивак М.П., Шідловський В.О., Козак О.Л. // Бюл. "Промислова власність" №13. – 2010.

Вибрані публікації:

1. Дивак М. П. Метод ітераційного формування еліпсоїдної оцінки області допусків параметрів моделі / Дивак М. П., Козак О. Л. // Матеріали проблемно-наукової міжгалузевої конференції “Інформац. проблеми комп. систем, юриспруденції, економіки та моделювання”. – Бучач, 2009. – № 5, Т. 1. – С. 229-232.
  2. Дивак М.П. Моделювання динамічних систем за умов інтервальної ідентифікації параметрів стану в каналі вимірювань / Дивак М.П., Марценюк Є.О., Козак О.Л. // Вісник Хмельницького національного університету – 2009 – Т.5 – С. 249–254.
  3. Dyvak M. Interval model for identification of laryngeal nerves / M. Dyvak, O. Kozak, A. Pukas //Computational Problems of Electrical Engineering. Proceedings of the X International Workshop. – Waplewo, Poland. – 2009. – Режим доступу: http://www.cpee.iem.pw.edu.pl
  4. Kozak O. Features of Information Signal Selection of Laryngeal Nerves Location / Kozak O., Dyvak M., Pukas A. // Proc. of international conf. TCSET’2010. – 2010. − P. 142.
  5.  Козак О.Л. Застосування методів допускового еліпсоїдного оцінювання параметрів інтервальних моделей для задачі візуалізації гортанного нерва / Козак О.Л., Дивак М.П., Пукас А.В. // Вісник Національного університету “Львівська політехніка“. Радіоелектроніка та телекомунікації – 2010. – №680. – С. 196-205.
  6. Dyvak M. Information Technology for Implementing the Electrophysiological Method of Identifying the Reverse Laryngeal Nerve During Surgery on Thyroid / Dyvak M., Padletska N. , Pukas A., Kozak O. // Modern Problems of Radio Engineering, Telecommunications and Computer Science. Proceedings of the ХІth International Conference TCSET’2012. –2012. – p.232.
  7. Медвідь Х. М. Програмний модуль для опрацювання інформаційного сигналу при застосуванні електро-фізіологічного методу ідентифікації гортанного нерва / Козак О.Л., Медвідь Х. М. // Сучасні комп’ютерні інформаційні технології: Матеріали ІІ Всеукраїнської школи-семінару молодих вчених та студентів АСІТ’2012.-Тернопіль: ТНЕУ, 2012. – с.158-160.
  8. Козак О.Л. Опрацювання інформаційного сигналу при застосуванні електро-фізіологічного методу ідентифікації гортанного нерва / Козак О.Л. // Сучасні проблеми і досягнення в галузі радіотехніки, телекомунікацій та інформаційних технологій: Тези доповідей VIМіжнародної науково-практичної конференції – Запоріжжя: ЗНТУ. − 2012. – C. 220-222.