Касянчук Михайло Миколайович

Інша інформація:

Освіта:

• 1985 - 1989 Кременецьке педагогічне училище, відділ праці та креслення
  • 1989-1994 Тернопільський державний педагогічний інститут, фізико-математичний факультет
  • 1995-1999 Тернопільський державний педагогічний інститут, аспірантура за спеціальністю 01.04.10 -Фізика напівпровідників та діелектриків, к.ф-м.н. (тема дисертації: "Електронні та фононні теплові хвилі у напівпровідниках" )
  • 2005 - доцент кафедри комп'ютерної інженерії

Професійна діяльність:

• 1993-1995 Вчитель фізики та трудового навчання Башарівської неповної середньої школи Радивилівського району Рівненської області
  • 1998-2004 Асистент, викладач, старший викладач, Тернопільський національний економічний університет
  • З 2004  Доцент кафедри компютерної інженерії,  Тернопільський національний економічний університет

Навчальні дисципліни:

• Фізика,
  • Компютерна криптографія,
  • Захист інформації.

Наукові інтереси:

• Фототермічні та термоелектричні явища у напівпровідниках;
  • Захист інформації в комп'ютерних системах,
  • Комп'ютерна криптографія

Проекти:

Паралельні методи та засоби реалізації алгоритмів захисту інформації в  комп’ютерних мережах з використанням математичного апарату еліптичних кривих.

Публікації:

1. Касянчук М. Теорія алгоритмів пошуку найбільшого спільного дільника у базисі Крестенсона / Касянчук М., Якименко І., Николайчук Я. // Вісник  ТНТУ. — 2011. — Том 16. — № 1. —С.154-161.
  2. Касянчук М. Теорія алгоритмів перетворень китайської теореми про залишки в матрично-розмежованому базисі Радемахера-Крестенсона / Касянчук М.М., Николайчук Я.М., Якименко І.З. // Вісник національного  університету «Львівська політехніка».-2011.-№688.-с. 118-124
  3. М.М.Касянчук. Теорія алгоритмів RSA та Ель–Гамаля в розмежованій системі числення Радемахера–Крестенсона /М.М.Касянчук, І.З.Якименко, О.І.Волинський, І.Р.Пітух// Вісник Хмельницького національного університету. Технічні науки. – №3. – 2011.– с. 265-273.
  4.  М.М.Касянчук. Теоретичні основи виконання медулярних операцій множення та експоненціювання в теоретико–числовому базисі Крестенсона–Радемахера / М.М.Касянчук,Я.М.Николайчук І.З.Якименко, Т.М.Долинюк // Інформатика та математичні методи в моделюванні. – №2. – 2011. – с. 123–130.

На сайті один гість та відсутні користувачі