Борейко Олег Юрійович

Інша інформація

Інша інформація:

Освіта:

Магістр (2014) – Комп’ютерні системи та мережі, Тернопільський національний економічний університет.

Трудова діяльність:

• З 2014 року викладач-стажист кафедри комп’ютерної інженерії.

Навчальні дисципліни:

• Дослідження і проектування комп’ютерних систем та мереж
  • Програмування
  • Проектування та адмініструваня комп’ютерних мереж
  • Проектування комп’ютерних систем та мереж
  • Технології проектування комп’ютерних систем
  • Методи синтезу та оптимізації комп’ютерних систем та мереж
  • Моделювання комп’ютерних систем та мереж

Наукові інтереси:

• “Інтелектуальний будинок”

Основні публікації:

1. Борейко О. Ю.Модель комп’ютерної мережі інтелектуального будинку із використанням одноплатних комп’ютерів RASPBERRYPI/ О.Ю. Борейко, Х.В. Береговська, В.М. Теслюк // Сучасні комп’ютерні інформаційні технології: Матеріали ІVВсеукраїнської школи-семінару молодих вчених і студентів ACIT’2014. – Тернопіль: ТНЕУ, 2014. – C. 48-51.

2. Борейко О. Ю. Проектування бази даних для розв’язання задачі планування виховної роботи та обліку її виконання / О.Ю. Борейко, Л.П. Гайда // Сучасні комп’ютерні інформаційні технології: Матеріали ІVВсеукраїнської школи-семінару молодих вчених і студентів ACIT’2011. – Тернопіль: Економічна думка, 2011. – C. 121-122.

3. Борейко О. Ю. WiMAXtechnologies/ О.Ю. Борейко // Професійна мовленнєва компетенція у глобальному економічному просторі: Матеріали Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції 28-29 березня 2012 р. – Тернопіль: ТНЕУ, ВПЦ «Економічна думка», 2012. – C. 82-84.

4. Boreiko Oleg, Teslyuk Vasyl, Berezsky Oleg, Beregovska Cristina Video Monitoring System’s Module for Smart Home // Proceeding of the Xth International Conference "Perspective Technologies and Methods in MEMS Design", MEMSTECH’2014, 22-24 June 2014,  Lviv, Ukraine. 2014. – P. 126.

5. Борейко О.Ю., Теслюк В.М., Березький О.М. Розроблення компонентів системи відеонагляду “Інтелектуального будинку” на базі Raspberry PI// Моделювання та інформаційні технології: Збірник наукових праць. –  Вип. 71. – Київ: Інститут моделювання в енергетиці ім. Г. Є. Пухова НАН України. – 2014. – С. 66 – 71.

6. Oleh Berezsky, Oleh Boreyko, Vasyl TeslyukTechnical and methodical providing for engineering education of speciality "Computer systems and networks" // Proc. of the IX-th Intern. Conf. of Computer Science & Information Technologies 2014 (CSIT'2014). – Lviv: Publishing House Vezha&Co. 2014. – P. 152 – 153.

На сайті один гість та відсутні користувачі