Івасьєв Степан Володимирович

Інша інформація

Інша інформація:

Освіта:

Тернопільский національний економічний університет. Магістр зі спеціальності "Програмне забезпечення автоматизованих систем"

Професійна діяльність:

Викладач, аспірант, зав. сектора електронної бібліотеки ТНЕУ

Наукові інтереси:

Теорія чисел, програмування

Публікації:

• Івасьєв С.В., І.З.Якименко, О.І.Волинський, М.М.Касянчук, Теоретичні основи аналітики та алгоритми оптимізації обчислень простих чисел//Поступ в науку. Збірник наукових праць Бучацького інституту менеджменту і ау-диту // Матеріали Міжна-родної проблемно-наукової міжгалузевої конференції «Інформаційні проблеми комп’ютерних систем, юрис-пруденції, енергетики, еконо-міки, моделювання та управ-ління (ПНМК-2010) ».-В.6, т.1.- с.33-36.
  • S. Ivasiev, I. Yakymenko, M. Kasjanchuk, Ya. Nykolaychuk , Fundamental theore-tical and algorithmic principles of the appli-ed tasks decision of theory of numbers and construction of the high-performance spe-cial processors on their basis // XI International Conference “The Experience of Designing and Application of CAD Systems in Microelectronics (CADSM-2011)”, 23-25 February, 2011, Polyana-Svalyava (Zakarpattya), Ukraine. – P.168-169.
  • Івасьєв С.В. лБУСОЮХЛ н.н., сЛЙНЕОЛП ¶.ъ., Теорія та оптимізація алгоритмів опрацювання великорозрядних чисел у базисі Крестенсона// Праці міжнародної молодіжної математичної школи “Питання оптимізації обчислень (ПОО-XXXVII)” - Київ: Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України, 2011. - С. 67-68.
  • Stepan Ivasiev, Mykhajlo Kasyanchuk, Ihor Pazdriy, Rostyslav Trembach, Ihor Yakymenko, // Fundamental Backgrounds of the Discrete Logarithms Theory in the Rademacher-Krestensons Basis Proc. of the International Conf. TCSET 2012.  Lviv-Slavsko (Ukraine).  2012.  P.93