Вербовий Сергій Олегович

Інша інформація

Інша інформація:

Освіта:

Магістр зі спеціальності "Комп'ютерні системи та мережі" (2012 р.) Тернопільський національний економічний університет (тема дипломної роботи: "Система підтримки прийняття рішень гібридної інтелектуальної системи опрацювання біомедичних зображень")

Трудова діяльність:

• З 2012р Викладач-стажист кафедри комп'ютерної інженерії ТНЕУ

Навчальні дисципліни:

• Захист інформації в комп'ютерних системах
  • Організація баз даних
  • Моделювання комп'ютерних систем
  • Комп'ютерні системи
  • Комп'ютерні інтегровані технології

Наукові інтереси:

• Побудова баз знань для інтелектуальних систем опрацювання біомедичних зображень

Проекти:

• НДР «Розробка та дослідження методів аналізу зображень біомедичної природи», № ДР 0107U012222

Публікації:

• Verbovuy Sergiy Algorithm of image segmentation basis of previous labeling./ Oleh Berezsky, Yuri Batko, Victorija Dydkina.- Lviv:  "Computer Science & Information Technologies"(CSIT'2011), 16-19 November 2011
  • Вербовий С.О.  Аналіз моделей представлення знань та їх класифікація//C.O Вербовий, І.З. Якименко/ Сучасні комп’ютерні інформаційні технології (ACIT’2013): III Всеукраїнська школа-семінар молодих вчених і студентів, 17-18 травня, 2013р.: матеріали. – Тернопіль: ТНЕУ, 2013.   С. 219-220.
  • Вербовий С.О. Пришвидшення процесу перетворення багато розрядного коду в одно розрядний// C.O Вербовий, І.Г. Цмоць,  І.В. Ігнатєв, І.І. Дьолог// Інтелектуальні системи прийняття рішень і проблеми обчислювального інтелекту (ISDMCI’2013): Матеріали міжнародної наукової конференції. – Херсон: ХНТУ, 2013. – С. 580.