Буяк Леся Михайлівна

Інша інформація

Інша інформація:

Освіта:

Спеціаліст (1993), математика, Чернівецький державний університет, викладач (1994), кафедра економічної кібернетики, к.е.н., (2004) Економіко-математичне моделювання оптимальних виробничих технологій.

Наукові інтереси:

Економіко-математичне моделювання.

Публікації:

• Модель кооперативної взаємодії двох підприємств Науковий вісник Національного лісотехнічного університету України: Збірник науково-технічних праць. – Львів: РВВ НЛТУ України, 2010. – Вип.20. – С.145-157.
  • Математична модель вексельного кредитування Вісник Львівського національного університету. Серія Економіка. - 2010. -Вип.346. - С.147-156.
  • Динамічна модель економіки з урахуванням економічної структури суспільства та екологізації виробництва. Вісник Чернівецького національного університету. Серія Економіка. - 2010. -Вип. - С. 134-142.
  • Диференціальні рівняння: методи розв’язування Тернопіль: Навчальна книга Богдан.
  • Моделювання динаміки іпотечної кризи Науковий вісник чернівецького торговельно-економічного інституту КНЕУ. – Чернівці: Книги-XXI, 2008. – Вип.. III. Економічні науки. – С.427-434.
  • Моделювання тіньової економічної діяльності в Україні Науковий вісник Чернівецького національного університету: Збірник наукових праць. Вип. 456. Економіка. – Чернівці: ЧНУ, 2009. –С.130-139.