Возняк Ольга Григорівна

Інша інформація

Інша інформація:

Освіта:

Спеціаліст (1992), математика, Тернопільський державний педагогічний інститут, к.ф.-м. (1995), диференціальні рівняння, доцент кафедри економічної кібернетики (2000).

Наукові інтереси:

Фундаментальні розв’язки задачі Коші для вироджених параболічних рівнянь типу Колмогорова та їх застосування.

Публікації:

• Возняк Г.М., Возняк О.Г. Магічні фігури та алгебраїчні вирази. Навч. посібник. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2012. – 48с.
  • Возняк Г.М., Возняк О.Г. Геометрія навколо нас. Навч. посібник. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2012. – 200с.
  • Боднар Д.І. Бубняк М.М., Возняк О.Г. Про деякі кутові області збіжності 1-періодичних гіллястих ланцюгових дробів спеціального вигляду // Алебра, топологія, аналіз, стохастика: Все-українська наукова конференція, тези доповідей. Микуличин, 20-23 вересня 2012 р. – Івано-Франківськ: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, 2012. – С.11-12.
  • Приймак В.І., Возняк О.Г. Доходи домашніх господарств і їх економічний добробут // Формування ринкової економіки в Україні Науковий збірник. – Львів: 2012. – Вип. 26. – Ч. 2. – С. 147-153.
  • Приймак В., Возняк О., Приймак З. Економетричні моделі для прогнозування пропиту і пропозиції робочої сили в Україні // Науковий вісник національного лісотехнічного університету. Збірник науково-технічних праць. – Львів: РВВ НЛТУ України. – 2012. – Вип. 22.11. – С.313-319.
  • Боднар Д.І., Возняк О.Г. Елементи теорії функцій комплексної змінної та операційного числення. Навч.-метод. посібник. – Тернопіль: СМП ТАЙП, 2012. – 112с.
  • Бубняк М.М., Возняк О.Г., Михальчук Р.І. Оцінка швидкості рівномірної збіжності 1-періодичного гіллястого ланцюгового дробу спеціального вигляду // Сучасні проблеми теорії ймовірностей та математичного аналізу: Всеукраїнська наукова конференція, тези доповідей. Ворохта, 25 лютого – 3 березня 2013 р. – Івано-Франківськ: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, 2013. – С. 39-40.
  • Боднар Д.І., Возняк О.Г. Про одну нерівність для середніх гармонійних // ІІ Всеукраїнська наукова конференція «Застосування математичних методів в науці і техніці». Збірник тез доповідей (22-23 листопада 2013 року). Луцьк, 2013. – С. 9-10.
  • Возняк О.Г. Метод координат у геометричних задачах. Навч. посібник. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2013. – 64с.
  • Бубняк М.М., Возняк О.Г., Михальчук Р.І. Про рівномірну збіжність 1-періодичного ланцюгового спеціального вигляду в параболічних областях.// Сучасні проблеми теорії ймовірностей та математичного аналізу: Всеукраїнська наукова конференція, тези доповідей. Ворохта, 24 лютого – 2 березня 2014 р. – Івано-Франківськ: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, 2014. – С. 44-45.
  • Возняк О.Г. Алгебра у практичній діяльності. Тернопіль: Навч. посібник. – Навчальна книга – Богдан, 2014. – 152с.