1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Бубняк Марія Миколаївна

Контакт

Зображення контакту

викладач

E-mail:

Телефон: 12-270 (внутр.)

Інша інформація

Інша інформація:

Освіта:

Львівський державний університет ім. І. Франка (1996, прикладна математика, математик); Тернопільська академія народного господарства (2003, фінанси, магістр фінансів)

Публікації:

  1. Бубняк М.М., Боднар Д.І. Деякі параболічні області збіжності 1-періодичного гіллястого ланцюгового дробу спеціального вигляду» - Комп'ютерно-інтегровані технології: освіта, наука, виробництво. – 2012. – № 9. – С. 4–8.
  2. Бубняк М.М., Возняк О.Г., Михальчук Р.І. Оцінка  швидкості рівномірної збіжності 1-періодичного гіллястого ланцюгового дробу спеціального вигляду. - Всеукраїнська наукова конференція "Сучасні проблеми теорії ймовірностей та математичного аналізу", Ворохта, 20 лютого - 3 березня 2013 р. С.39-40
  3. Бубняк М.М., Боднар Д.І. Оцінка  швидкості рівномірної збіжності 1-періодичного гіллястого ланцюгового дробу спеціального вигляду. -Алгебра, топологія, аналіз, стохастика", Микуличин, 20-23 вересня 2012 р. С.11-12.
  4. Бубняк М.М., Д.І. Боднар,  Р.І. Михальчук Поточкова та рівномірна збіжність 1-періодичного гіллястого ланцюгового дробу спеціального вигляду. - "Сучасні проблеми механіки та математики": в 3-х т. / Під заг. ред. Р.М. Кушніра, Б.Й. Пташника. - Львів: Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, 2013. - Т.3. - С. 81-82
  5. Бубняк М.М., Д. І. Боднар, О.Я. Ковальчук Оцінки швидкості збіжності 1-періодичного гіллястого дробу спеціального вигляду. -Міжнародна математична конференція "Боголюбовські читання  DIF-2013. Диференціальні рівняння, теорія функцій та їх застосування" з нагоди 75-річчя з дня народження академіка А.М. Самойленка, 23-30 червня
  6. M.Bubnyak, D. Bodnar Convergence of (2,1,…,1)-periodic branched continued fractions of special form - Inrenational Conference  "Complex Analysis and Related Topics" Lviv, September 23-28, 2013: Abstracts, Ivan Franko National University of Lviv, Lviv Mathematical Society. - 11 p.
  7. Бубняк М.М., Боднар Д.І., Михальчук Р.І. Про збіжність 1-періодичного гіллястого ланцюгового дробу спеціального вигляду. - V Всеукраїнська наукова конференція "Нелінійні проблеми аналізу": тези доповідей, (19-20 вересня 2013р.,  Івано-Франківськ) - Івано-Франківськ: вид-во  Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, 2013. - С. 12
  8. Бубняк М.М., Боднар Д.І. Оцінки швидкості поточкової та рівномірної збіжності 1-періодичного гіллястого дробу спеціального вигляду. - Мат. методи та фіз.-мех. поля. 2013.  -  56, №4. - С. 24-32.
  9. Бубняк М.М., Боднар Д.І., Михальчук Р.І. Дослідження збіжності 1-періодичного гіллястого ланцюгового дробу спеціального вигляду. - "Застосуванння математичних методів в науці і техніці": збірник тез доповідей ІІ Всеукраїнської наукової конференції, 22-23 листопада 2013 р., Луцьк / Міністерство освіти і науки України, Національна академія наук України, - Луцьк: РВВ ЛНТУ, 2013. - С. 11-13.
  10. Бубняк М.М. Оцінки швидкості збіжності 1-періодичного гіллястого дробу спеціального вигляду. - Карпатські математичні публікації Том 5. – №2.  –  2013. –  С. 187-195.
  11. Бубняк М.М., Возняк О.Г., Михальчук Р.І. Про рівномірну збіжність 1-періодичного ланцюгового спеціального вигляду в параболічних областях. - "Сучасні проблеми теорії ймовірностей та математичного аналізу": Всеукраїнська наукова конференція, тези доповідей. Ворохта, 24 лютого - 2 березня 2014р. – Івано-Франківськ:   Прикарпатський національний університет  імені  Василя Стефаника, 2014. - С. 44-45.
  12. M.Bubnyak, D. Bodnar On Convergence and Truncation Error Bounds of 1-periodic Branched Continued Fraction of the Special Form  -Communications in the Analytic Theory of Continued Fractions, Vol. 20 (2014),  http://www.coloradomesa.edu/mathstat/documents/XXcatcf.html
  13. Бубняк М.М., Боднар Д. І., Ковальчук О.Я. Аналог овальної теореми  для p–періодичного  гіллястого  ланцюгового  дробу спеціального вигляду. - П'ятнадцята міжнародна наукова конференція ім. акад. Михайла Кравчука, 15-17 травня,  2014 р., Київ: Матеріали конф. Т.2. Алгебра. Геометрія. Математичний аналіз. - К.: НТУУ "КПІ", 2014. - С.49
  14. M.Bubnyak, D. Bodnar The Convergence of 1-Periodic Branched Continued Fraction of the Special Form in Parabolic Regions. - Journal of Mathematics and System Science. David Publishing Company. – Vol 4. – Num 4. –  April 2014, – P. 269-274

Економічний напрямок:

  1. Бубняк М.М., Ковальчук О.Я.  Застосування швидких алгоритмів для тепліце-вих матриць до розв’язання економетричних задач з автокореляцією - Вісник КНТУТД. – 2012. – № 5. – С. 202-207.
  2. Бубняк М.М., Ковальчук О.Я.  Про розв’язання проблеми автоко-реляції за допомогою тепліцевих матриць. - Вісник Львівського університету. Серія економічна. – 2012. – Вип. 47. – С. 250-257.
  •  Facebook 
  •  Vk 

Обрати мову

Хто на сайті

На сайті 162 гостей та відсутні користувачі