Мушак Андрій Ярославович

Інша інформація:

Освіта:

Тернопільський державний педагогічний інститут; 1996; „Математика”;

вчитель математики, інформатики та обчислювальної техніки

Наукові інтереси:

Інтернет-технології, інтерактивність на Вебі, веб-дизайн.

Публікації:

• Нечеткие спецификации логического вывода в системе Гомеопат /А. Я. Мушак/ Доповіді Національної академії наук України, 2012, №2, стр.63-69 (Kijów, Ukraina)
  • Використання багатокрокового методу знаходження оптимального плану в нелінійних задачах /А. Я. Мушак/ Сучасні інформаційні технології в економіці, менеджменті та освіті (СІТЕМ): Матеріали III-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції. - Львів, 21 листопада 2012 р. – Львів: Львівська філія ПВНЗ «Європейський університет».
  • Фірмові теги та атрибути: відмінності в інтерпретації популярними браузерами та найуживаніші альтернативи / А. Я. Мушак / Вісник Тернопільського державного технічного університету. ― 2009. ― Т. 14, №2. ― С. 93-103.
  • Нечеткие спецификации логического вывода в системе Гомеопат /А. Я. Мушак/ Доповіді Національної академії наук України, 2012, №2, стр.63-69.