1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Боднар Дмитро Ількович

Контакт

Зображення контакту

д.ф.-м.н., професор

Адреса:
Аудиторія:

E-mail:

Телефон: 12-270(внутр.)

Інша інформація

Інша інформація:

Наукові інтереси:

основи аналітичної теорії гіллястих ланцюгових дробів, їх застосування

Публікації:

  1. Боднар Д.І., Бубняк М.М. Про збіжність 1-пері-одичного гіллястого ланцюгового дробу спеціального вигляду / «Математичний вісник НТШ» – Т.8. – 2011 р. – С. 5-16.
  2. Bodnar D.I., Zators’kyi R.A. Generalization of continued fractions. І // Journal of Mathematical Sciences, Vol. 183, No. 1, May, 2012.– P.54-64
  3. Bodnar D.I., Zators’kyi R.A. Generalization of continued fractions. І // Journal of Mathematical Sciences, Vol. 183, No. 1, July, 2012.–P.46-55
  4. Боднар Д.І., Р.І.Михальчук Інтегральні ланцюгові дроби та деякі з задач, що приводять до цього поняття // Комп’ютерно інтегровані технології: освіта, наука, виробництво. – №9.– 2012 – С.9-12.
  5. Боднар Д.І., Бубняк М.М. Оцінки швидкості поточкової та рівномірної збіжності 1-періодичного гіллястого ланцюгового дробу спеціального вигляду / Мат. методи та фіз.-мех. поля.– 2013.– Т.56,№4.– С.24-32.
  6. Bodnar D., Bubniak M. The convergence of 1-periodic branched continued fraction of the special form in parabolic regions / Journal of Mathematics and System Science – Vol. 4 , No 4.–2014.– P. 269-274.
  •  Facebook 

Обрати мову

Хто на сайті

На сайті 111 гостей та відсутні користувачі