Паучок Володимир Костянтинович

• Програмні оболонки і пакети
  • Візуальні засоби програмування

Освіта:

Спеціаліст (1983), радіофізика і електроніка, Львівський державний університет, викладач (2001), кафедра економічна кібернетика

Публікації:

• Модель динаміки іпотечної кризи    Вісник Чернівецького національного університету. Серія Економіка. – 2010. –Вип. 344. - С.127-142.
  • Модель кооперативної взаємодії двох підприємств    Науковий вісник Національного лісотехнічного університету України: Збірник науково-технічних праць. – Львів: РВВ НЛТУ України, 2010. – Вип.20. – С.145-157.
  • Модельне розкриття мультистабільності в полі капіталу, фондів, вексельних пасивів й активів як можливого тла для східчастого піднесення її продуктивності    Науковий вісник Національного лісотехнічного університету України: Збірник науково-технічних праць. – Львів: РВВ НЛТУ України, 2010.
  •  Модель економічної корисності учасників товарної  взаємодії    Науковий вісник Національного лісотехнічного університету України: Збірник науково-технічних праць. – Львів: РВВ НЛТУ України. 2010. – Вип. 23. – С.263-279.
  • Застосування лінійної багатофакторної оптимізаційної моделі для економічного планування    Матеріали ювілейної міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої 65-річчю Буковинської державної фінансової академії «Проблеми і перспективи розвитку національної економіки в умовах євроінтеграції  та світової фінансово-економічної кризи». – Чернівці: Буковинська державна фінансова академія, 2010. – С. 190-192.
  • Короткострокове економічне планування на основі лінійної багатофакторної інформаційної моделі показників продуктивності     Матеріали ювілейної міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої 65-річчю Буковинської державної фінансової академії «Проблеми і перспективи розвитку національної економіки в умовах євроінтеграції  та світової фінансово-економічної кризи». – Чернівці: Буковинська державна фінансова академія, 2010. – С. 188-190.

На сайті один гість та відсутні користувачі