1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Спеціальність "Українсько-Американська програма з комп’ютерних наук"

 Українсько-американську програму з комп’ютерних наук (УАП),www.cs.umaine.edu/~aus, створено в квітні 2004 року Тернопільським національним економічним університетом (ТНЕУ) та американським Університетом штату Мейн (UMaine). Цей договір був укладений за ініціативою професора ТНЕУ Анатолiя Саченка і професора UMaine George Markowsky. Останній був першим деканом УАП протягом 2004 /05 н.р.

Спеціальність  Презентація спеціалності "Українсько-Американська програма з комп’ютерних наук"


Спеціальність

Директор програми: Палій Ігор Орестович
Вчене звання: доцент
Тел.: 067 949-79-85
E-mail:
Пл. Перемоги 346020 Тернопіль Україна
Web: www.cs.umaine.edu/~aus/


Спеціальність Координатор: проф. George Markowsky
США
E-mail:


Спеціальність Координатор: проф. Анатолій Саченко,
Україна,
E-mail:


Спеціальність Методист: Очеретнюк Наталія Петрівна
тел: 12-325


StudyНавчання. Студенти УАП навчаються згідно інтегрованого навчального плану з “Комп’ютерних наук”, який крім нормативних дисциплін, включає також предмети з навчальних планів ряду університетів США. Студенти навчаються 4 роки і після успішного закінчення отримують диплом бакалавра. Після цього вони можуть продовжити навчання в UMaine, ТНЕУ чи будь-якому іншому американському та європейському університеті і претендувати на ступінь магістра / PhD.

До викладання в УАП залучаються професори з американських та європейських університетів, учасники американських програм Fullbright в Україні, представники Корпусу Миру, а також провідні викладачі ТНЕУ, які проходили стажування в США та Європі. Особливістю УАП є інтенсивне вивчення англійської мови на всіх курсах навчання. Крім того ряд предметів на старших курсах читатимуться виключно англійською мовою.

Спеціальність Спеціальність Спеціальність


Спеціальність Міжнародні звязки. УАП має угоди про співпрацю і обмін студентами з наступними університетами: UMaine (США), University of South Carolina Upstate (США), University of Siegen (Німеччина), Kaunas University of Technology (Литва), Technical University of Sofia (Болгарія) та іншими.


Спеціальність Можливості та перспективи. Ряд колишніх студентів УАП вже здобули дипломи магістра або PhD в університетах США та Австралії. 5 бакалаврів УАП 2010 року випуску навчаються на магістерських програмах університетів Франції, Швеції та Польщі. УАП допомагає здібним і працьовитим студентам у подачі різноманітних освітніх і наукових грантів. Активні студенти мають також можливості вступити в студентську філію ІЕЕЕ в ТНЕУ,www.ewh.ieee.org/sb/ukraine/tneu, залучатися до виконання міжнародних проектів НДІ інтелектуальних комп’ютерних систем, www.ics.tneu.edu.ua, відвідувати міжнародні наукові конференції, www.idaacs.net, брати участь в технічних семінарах Відділення “Прилади та вимірювання / Обчислювальний інтелект” української секції ІЕЕЕ,www.ewh.ieee.org/r8/ukraine/im_ci, а також поступити в аспірантуру ТНЕУ після завершення навчання в УАП, захистити дисертацію безпосередньо в спеціалізованій раді при ТНЕУ та отримати ступінь кандидата технічних наук, працевлаштуватися в університеті.

Контактні дані:
Площа Перемоги, 3
46020 Тернопіль Україна
www.cs.umaine.edu/~aus/

Додати коментар


Захисний код
Оновити

  •  Facebook 

Обрати мову

Хто на сайті

На сайті 503 гостей та відсутні користувачі